591598-2019 - ResultatSverige-Grödinge: Utrustning till anläggning för avloppsrening
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Finsilar för silning av avloppsvatten
Referensnummer: 19/7
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45252130 Utrustning till anläggning för avloppsrening
II.1.4.
Kort beskrivning
Leverans och installation av finsilar för silning av avloppsvatten
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen