2. Förfarande
Förfarande
Titel: Julgåvor
Beskrivning: Syftet med upphandlingen är att teckna ett ramavtal avseende julgåva i form av digitala presentkort till Trollhättans Stads medarbetare
Intern identifierare: KS 2024/1096
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
Ytterligare klassificering (cpv): 18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Obligatoriska krav 1