59172-2021 - ResultatSverige-Örnsköldsvik: Grus, sand, krossad sten och ballast
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Grus och krossprodukter
Referensnummer: A 20-069
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
14210000 Grus, sand, krossad sten och ballast
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Grus- och krossprodukter för successivt uttag under avtalstiden. Om beställarnas verksamhet förändras i omfattning ska vid behov kvantiteterna ändras.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Totalsumman från bifogad prisfil Centrum. OBS. Bifoga även excelprisfilen.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Totalsumman från bifogad prisfil Bredbyn. OBS. Bifoga även excelprisfilen.
Del nr: 2
Totalsumman från bifogad prisfil Nätra. OBS. Bifoga även excelprisfilen.
Del nr: 3
Totalsumman från bifogad prisfil Björna. OBS. Bifoga även excelprisfilen.
Del nr: 4
Totalsumman från bifogad prisfil Husum. OBS. Bifoga även excelprisfilen.
Del nr: 5