2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal larmställ
Beskrivning: Larmställ för rökdykning
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18100000 Yrkeskläder, särskilda arbetskläder och tillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117939:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 18143000 Skyddskläder, 35113400 Skydds- och säkerhetskläder