591751-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Rengöring, hygienisering och tillhörande tjänster i tätort och på landsbygden – Slam- och spolbilstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSlam- och spolbilstjänster
BeskrivningSlam- och spolbilstjänster för upphandlande myndighetr
Intern identifierareKS 2026-00224
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90600000 Rengöring, hygienisering och tillhörande tjänster i tätort och på landsbygden
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000