Huvudsaklig CPV-kod 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Benämning på upphandlingen
Allmän och särskild kollektivtrafik på Gotland
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen vid tiden för kontraktets ingående