2. Förfarande
Förfarande
Titel: Betalningsförmedlingstjänst för Friskvård
Beskrivning: Tiohundra AB har upp till 5000 sek i friskvård per medarbetare varje år. Upphandlingen avser avtal tjänst för betalningsförmedling för vårt friskvårdbidrag.
Intern identifierare: XC 2405-0749
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72400000 Internettjänster, 98330000 Tjänster för fysiskt välbefinnande
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000