591869-2024 - Resultat
Sverige – Transporter (utom avfallstransport) – Ramavtal för transport och behandling av impregnerat trä
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor - Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för transport och behandling av impregnerat trä
Beskrivning: Upphandlingen avser lastning, borttransport och omhändertagande av impregnerat trä från Återvinningscentralen Hultet, Lerums kommuns återvinningscentral.
Intern identifierare: SBN24.48
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del