2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal batterier
Beskrivning: Upphandling av ramavtal för batterier som ska tillgodose LFV:s och myndigheten för civilt försvars behov.
Intern identifierare: Ä-2026-027750
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31440000 Batterier
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000