See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Övriga Etiketter
Beskrivning: Upphandling avseende ramavtal för successiva leveranser av etiketter.
Intern identifierare: 2024-O002320
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 30170000 Märkningsmaskiner, 30192800 Självhäftande etiketter, 79810000 Tryckning, 79823000 Tryckning och leverans
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa föreskrifter
Beskrivning: Se underlag
Intern identifierare: 1639265
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Administrativa föreskrifter - Över tröskelvärde (2)
Beskrivning: se underlag
Intern identifierare: 1639278