Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kontorsstäd och köksservice
Referensnummer: 23/15
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 90900000 Städning och renhållning
II.1.4.
Kort beskrivning
Helsingborgshem AB inbjuder härmed intresserade marknadsaktörer att lämna anbud på denna upphandling som omfattar städning av verksamhetens kontor och omklädningsrum samt på vissa kontor även köksservice.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 90919200 Kontorsstädning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen