592147-2021 - ResultatSverige-Staffanstorp: Diverse reparationer och underhåll
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Glasreparationer
Referensnummer: 21/5
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50800000 Diverse reparationer och underhåll
II.1.4.
Kort beskrivning
För vidare information om ramavtalet finner ni under AFD.1
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
14820000 Glas, 45441000 Glassättning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen