59218-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fastighetsmäklartjänster avseende egen fast egendom – Fastighetsmäklare för hyresfastigheter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFastighetsmäklare för hyresfastigheter
BeskrivningKarlshamns kommun inbjuder till anbudsgivning avseende Karlshamnsbostäder AB’s behov av en fastighetsmäklare för försäljning av fastigheterna Kamelen 10 och Fridhem 1 i Karlshamns kommun.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 70100000 Fastighetsmäklartjänster avseende egen fast egendom
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125054:Lot:1