See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Betallösning för parkering via parkeringsautomater
Beskrivning: Betallösning för parkering via parkeringsautomater
Intern identifierare: Tos 5300/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98351100 Bilparkeringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 38730000 Parkeringsmätare, 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Leverantörsprövning (1)
Beskrivning: Leverantörsprövning
Intern identifierare: 1732763
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på varan/tjänsten (1)
Beskrivning: Krav på varan/tjänsten
Intern identifierare: 1732764
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Tilldelningskriterier (1)
Beskrivning: Tilldelningskriterier
Intern identifierare: 1732765
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Administrativa villkor (2)
Beskrivning: Administrativa villkor
Intern identifierare: 1732766
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Kontraktsvillkor/Ramavtalsvillkor (1)
Beskrivning: Kontraktsvillkor
Intern identifierare: 1732767
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Administrativa villkor (1) (1)
Intern identifierare: 1732768
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: IT- och informationssäkerhet (1)
Beskrivning: IT- och informationssäkerhet
Intern identifierare: 1732769