592256-2021 - ResultatSverige-Bromma: Rekryteringstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Rekryteringskonsult Search
Referensnummer: UH-2020-28
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79600000 Rekryteringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar beställarens behov av rekryteringskonsulter för rekrytering med search avseende rekrytering av specialister inom IT och teknik.
Skakrav och utvärdering finns tillgängliga när ni väljer "Hämta och bevaka denna upphandling" och därefter "Lämna anbud".
Inga frågor kommer att besvaras under tiden 2020-12-23--2021-01-06. Frågor inkomna under den perioden kommer att besvaras så fort som möjligt fom 2021-01-07.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen