Ansökanstidens utgång
Den upphandlande myndigheten har inte möjlighet att pröva ett anbudsansökningar som inkommer för sent.
Anbudsansökningar ska vara upphandlande myndighet tillhanda senast:
2020-01-13 23:59
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71240000 Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster, 71300000 Ingenjörstjänster, 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster, 71500000 Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten, 71540000 Byggteknisk ledning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Denna upphandling är tidigare annonserad (ref. nr HS/2019:402) 2019-11-22 och har av misstag avbrutits 2019-12-12. Huddinge Samhällsfastigheter AB inbjuder er att ansöka om att få lämna anbud på Ramavtal – Projektledningskonsulter. Upphandlingen genomförs enligt bestämmelserna för selektivt förfarande. Denna anbudsökningsinbjudan avser Steg 1. Upphandlingen avser ramavtal gällande konsultuppdrag avseende projektledningsuppdrag.