59236-2023 - ÄndringSverige-Sundsvall: Hälso- och sjukvård samt socialvård
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Aktivitetsutredning
Referensnummer: UH-2022-607
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
II.1.4.
Kort beskrivning
Sundsvalls Kommun avser upphandla aktör som kan göra Aktivitetsutredningar