592389-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fastighetsförvaltning – Avhjälpande underhåll 2027
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAvhjälpande underhåll 2027
BeskrivningAvhjälpande underhåll
Intern identifierareSISAB 2025/425
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 75123000 Fastighetsförvaltning
Ytterligare klassificering (cpv): 98341130 Fastighetsskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareAvhjälpande underhåll 2027