2. Förfarande
Förfarande
Titel: Extern Remiss, Operationsprodukter
Beskrivning: Extern remiss, Operationsprodukter
Intern identifierare: 2024-O001929
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar