See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Safety and compliance management system
Beskrivning: The procurement includes a safety and compliance management system for the Swedish Maritime Administration and SMA Maintenance AB.
Intern identifierare: 24-05670
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48100000 Programvara för särskild industri, 72250000 System- och stödtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000