592494-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avloppshantering – Avloppsspolning, slamsugning och ledningsfilmning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAvloppsspolning, slamsugning och ledningsfilmning
BeskrivningRamavtal för avrop av avloppspolning, slamsugning och ledningsfilmning inom Bostadsstiftelsen Platens fastighetsbestånd i Motala kommun.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90400000 Avloppshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:128964:Lot:1