2. Förfarande
Förfarande
Titel: It- och informationssäkerhetskonsulter
Beskrivning: Lidingö Stad, stadsledningskontoret, har fått i uppdrag att upphandla ramavtal avseende It- och informationssäkerhetskonsulter Lidingö stad (staden).
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94372:Lot:1