592579-2022 - ResultatSverige-Trollhättan: Städning
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Trappstäd/AB Eidar Trollhättans Bostadsbolag
Referensnummer: 22/3
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90910000 Städning
II.1.4.
Kort beskrivning
Trappstäd/AB Eidar Trollhättans Bostads Bolag
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
90911200 Städning av byggnader
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen