592754-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Konsulter- Projektledare, verksamhetsutvecklare, business analyst (Testledare) och kravledare
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsulter- Projektledare, verksamhetsutvecklare, business analyst (Testledare) och kravledare
BeskrivningRamavtal för Konsulttjänster - Projektledare, verksamhetsutvecklare, business analyst (kravledare) och testledare för att täcka kommunens behov.
Intern identifierare2026-00085
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
BeskrivningAvser kosulttjänster
Intern identifierare1869565-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGenerell del (1)
BeskrivningAvser konsulttjänster
Intern identifierare1872281-1
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelProjektledare
Intern identifierare1869566-3
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelVerksamhetsutvecklare
Intern identifierare1869567-4
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelBusiness analyst (Kravledare)
Intern identifierare1869568-5
Del (anbudsområde)LOT-0006
TitelTestledare
Intern identifierare1869569-6