See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Oberoende elektronisk underskriftstjänst
Beskrivning: Staffanstorps kommun bjuder härmed in till att lämna anbud avseende en oberoende elektronisk underskriftstjänst med tillhörande tjänster. Detta enligt vad som anges i upphandlingsdokumenten och i den omfattning och på de villkor som framgår i förfrågningsunderlaget med tillhörande bilagor. Elektroniska ska-krav används i upphandlingen och de finns även i Bilaga 1 - Kravspecifikation.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:101627:Lot:1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Köp av ytterligare användarlicenser