See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Solskydd och mörkläggning
Beskrivning: Upphandlingen avser invändiga och utvändiga solskyddsprodukter såsom markiser, persienner, solfilm, fast solskydd och tillhörande tjänster.
Intern identifierare: Ks 1348/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44115900 Solskydd
Ytterligare klassificering (cpv): 39515400 Rullgardiner, 39515430 Persienner, 39522130 Markiser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000