2. Förfarande
Förfarande
Titel: Besiktning av portar, hissar, lyftanordningar samt tryckkärl
Beskrivning: Avser besiktning av portar, hissar, lyftanordningar samt tryckkärl
Intern identifierare: KLF 2026/902
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71630000 Teknisk besiktning och provning
Ytterligare klassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Besiktning av portar, hissar, lyftanordningar samt tryckkärl
Intern identifierare: Besiktning av portar, hissar, lyftanordningar samt tryckkärl