593036-2020 - ResultatSverige-Göteborg: Järnhandelsartiklar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Järnhandel
Referensnummer: 192/20
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44316000 Järnhandelsartiklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av järnhandelsvaror såsom verktyg, förvaring, skottkärror, säckkärror, spadar mm.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
44510000 Verktyg, 44511110 Spadar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen