593123-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Socialvård utan inkvartering – Hyreslösning för Digital tillsyn
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHyreslösning för Digital tillsyn
BeskrivningHyreslösning för Digital tillsyn
Intern identifierareVoo 1458/2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandets viktigaste känneteckenÖppet förfarande för socvialtjänst
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85312000 Socialvård utan inkvartering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000