59316-2025 - Resultat
Sverige – Trycksaker och tillhörande produkter – Reklambyråtjänster Mjölby
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelReklambyråtjänster Mjölby
BeskrivningFormgivning och produktion av kommunikations- och reklammaterial.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:96139:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster