593215-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avfallstjänster – Förbränning grovavfall
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörbränning grovavfall
BeskrivningRonneby Miljö & Teknik AB inbjuder till att lämna anbud avseende Förbränning av grovavfall från hushåll och verksamheter.
Intern identifierare25/40
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering, 90513300 Avfallsförbränning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000