2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av webbpartner till Nacka kommuns webbsida
Beskrivning: Upphandling av webbpartner till kommunens webbsida
Intern identifierare: KFKS 2024-00295
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: .
Intern identifierare: Upphandling av webbpartner till Nacka kommuns webbsida