2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal fastighetsjour åt AB Enköpings Hyresbostäder
Beskrivning: Jourarbeten
Intern identifierare: 25/8
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98341130 Fastighetsskötsel
Ytterligare klassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll, 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader, 98300000 Diverse tjänster, 98341100 Bostadsförvaltning, 98341140 Vaktmästartjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000