2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bygg 0-3 miljoner (> 300 000 FKU)
Beskrivning: Avtalet avser avrop av entreprenader gällande renoverings-, ombyggnadstillbyggnads- och nybyggnadsentreprenader.
Intern identifierare: SFB-2025-00412
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45262700 Ombyggnadsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 45212000 Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader för fritidsaktiviteter, idrott, kultur, inkvartering och restaurangverksamhet, 45262690 Renovering av byggnader, 45453000 Reparation och renovering, 45453100 Renoveringsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000