593347-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Pappersinsamling – Insamling och omhändertagande av returpapper
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelInsamling och omhändertagande av returpapper
BeskrivningKungälvs kommun inbjuder er härmed att inkomma med anbud som syftar till ett ramavtal som ska omfatta omhändertagande av returträ och ris
Intern identifierareKS2024/2082
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90511400 Pappersinsamling
Ytterligare klassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster, 90510000 Avfallshantering, 90511300 Insamling av avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareInsamling och omhändertagande av returpapper