Svk 2019/2940 Elproduktion av effektreserv 2020/2021-2024/2025
Referensnummer: Svk 2019/2940
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 09000000 Petroleumprodukter, bränsle, elektricitet och andra energikällor
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avbryts på grund av bristande konkurrens.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen