See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Företagshälsa
Beskrivning: Upphandlingen avser en Företagshälsa som kan tillhandahålla Migrationsverkets behov av Företagshälsa över hela landet.
Intern identifierare: 3.2.1-2025-135
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85147000 Företagshälsovård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000