See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hörsalsmöbler
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för hörsalsmöbler.
Intern identifierare: SU FV-1713-25
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39100000 Möbler
Ytterligare klassificering (cpv): 39111200 Teaterfåtöljer, 39150000 Diverse möbler och utrustning, 39162100 Undervisningsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Hörsalsmöbler