See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av kommunikationstjänster
Beskrivning: Riksbanken har ständigt behov av att utveckla sitt kommunikationsarbete och behöver därför externt stöd när det gäller analyser, rådgivning, planering, undersökningar och utvärderingar av kommunikationsinsatser.
Intern identifierare: 2023-01336
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98200000 Konsulttjänster med avseende på lika möjligheter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000