Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städtjänster inom hemtjänsten
Referensnummer: A 20-009 F
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 90910000 Städning
II.1.4.
Kort beskrivning
Örnsköldsviks kommun upphandlar städtjänster att utföras inom hemtjänsten hemma hos brukare. Även städning i hemtjänstens grupplokaler ingår.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 90910000 Städning, 90911100 Städning av bostäder
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen