593677-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för upphandling – Konsulttjänster för upphandling till AP7
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsulttjänster för upphandling till AP7
BeskrivningDenna upphandling omfattar konsulttjänster för upphandlingsrådgivning. Upphandlingen omfattar uppdrag är att tillhandahålla konsulttjänster avseende behov och frågeställningar som aktualiseras inom ramen för AP7:s upphandlingar.
Intern identifierareAP7 2024/86
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79418000 Konsulttjänster för upphandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000