593740-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Miljötekniska konsulttjänster – Konsult inom deponi
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsult inom deponi
BeskrivningUpphandling av konsulttjänster inom deponi
Intern identifierareUE 25.052
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000