Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Webbyrå
Referensnummer: KS.2023.394
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.1.4.
Kort beskrivning
Avtalet gäller för Värnamo kommun, Gislaved kommun, Gnosjö kommun och Vaggeryd kommun.
Avtalet med webbyrå omfattar webbproduktion för webbpubliceringsverktyget Sitevision. Kommunen väljer själv om utvecklingen ska ske internt eller med hjälp av extern partner.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 2 400 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen