593817-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Musikinstrument och delar till dessa – Musikutrustning för musikundervisningen i Stockholms stads kommunala grund - och gymnasieskolor
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMusikutrustning för musikundervisningen i Stockholms stads kommunala grund - och gymnasieskolor
BeskrivningUpphandlingen omfattar musikutrustning för den musikundervisning som bedrivs i de kommunala grund - och gymnasieskolor inom Stockholm stad
Intern identifierareUTBF 2025/2872
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 37300000 Musikinstrument och delar till dessa
Ytterligare klassificering (cpv): 37310000 Musikinstrument
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareMusikutrustning för musikundervisningen i Stockholms stads kommunala grund - och gymnasieskolor