2. Förfarande
Förfarande
Titel: Brandbilar, 2 stycken
Beskrivning: Två brandbilar
Intern identifierare: 25-212
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114100 Utryckningsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000