2. Förfarande
Förfarande
Titel: Underhåll av bränsle- och asktransportörer Åkerslundsverket
Beskrivning: Underhåll av bränsle- och asktransportörer på Åkerslundsverket i Ängelholm
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45259000 Reparation och underhåll av anläggningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:96319:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45259300 Reparation och underhåll av värmeverk