Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Inbjudan till hearing inför upphandling av Systemintegratör kamerabevakning
Referensnummer: 2021-FA000249
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 45312000 Installation av larmsystem och antenner
II.1.4.
Kort beskrivning
Region Skåne bjuder in till hearing inför upphandling av Systemintegratör kamerabevakning där potentiella Anbudsgivare ges möjlighet att presentera sig och sitt utbud av tjänster inom kamerabevakning. För mer information se bifogad inbjudan.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 35125000 Övervakningssystem, 35125300 Övervakningskameror, 79710000 Säkerhetstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen