593943-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Informationstavlor med uppdaterad information – Digitala infartsskyltar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelDigitala infartsskyltar
BeskrivningHudiksvalls kommun upphandlar leverans och montering av tre (3) digitala infartsskyltar som ska presentera information digitalt.
Intern identifierare14862
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34924000 Informationstavlor med uppdaterad information
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareDigitala infartsskyltar