593948-2022 - PlaneringSverige-Gävle: Rullstolar
Förhandsmeddelande
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hearing - Manuella rullstolar Aktiv
Referensnummer: RS 2022/2045
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33193120 Rullstolar
II.1.4.
Kort beskrivning
Region Gävleborg har för avsikt att hämta in information och kalla till en hearing gällande Manuella rullstolar Aktivmodell.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen