594039-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tjänster för allmän säkerhet – Bevakningstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBevakningstjänster
BeskrivningStationär bevakning, ronderande bevakning, larmutryckning, ordningsvakt, leverans av personlarm, störningsjour.
Intern identifierareKS-2024-00165
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 75241000 Tjänster för allmän säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 75242100 Tjänster för allmän ordning, 79711000 Larmövervakningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareBevakningstjänster